Відбувся третій тур студентської футбольної ліги
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
http://transit-autoz.ru/ | http://dompomoria.ru/
6-7 травня відбувся третій тур Відбірного чемпіонату України з футболу серед Вищих навчальних закладів.

Змагання організовані Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів, Студентською футбольною лігою України та проходять за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У відбірному чемпіонаті приймають участь 14 команд.

Фінальна частина чемпіонату відбудеться наприкінці червня у Києві. В ній візьмуть участь 8 найкращих студентських колективів країни.

12 кращих команд за підсумками нинішніх змагань з вересня 2006 року розпочнуть чемпіонат вищої ліги за формулою осінь - весна, інші команди сформують першу лігу чемпіонату, до якої ввійдуть 16 університетських команд. Особливістю чемпіонату стане те, що двоє кращих колективів братимуть участь у чемпіонаті Європи з футболу серед команд вищих навчальних закладів.

Західна конференція група «А»

1.   «Університет» - Національний університет м. Чернівці (ректор – Мельничук С.В.);

2.   «Бурівесник» - Державний університет м. Кам’янець-Подільський (ректор – Завальнюк О.М.);

3.   «Бурівесник» - Національний педагогічний університет м. Тернопіль (ректор – Кравець В.П.);

4.   «Гермес» - торгово-економічний інститут м. Чернівці (директор – Оріховська Т.М.).

ІІI тур, 7 травня 2006 р м. Тернопіль, стадіон Педагогічного університету, вул.. Винниченка, 10.

«Бурівесник» (Т) – «Бурівесник» (К-П) 1:0

м. Чернівці, стадіон «Гарт»

«Гермес» - «Університет» 0:2

№ п/пКоманди1234ВНПМ’ячіОчкиМісце
1«Університет»......0:00:12:0 1   1 1 2-143
2«Бурівеснік» (К-П.)0:0......0:1 2:0 1112-142
3«Бурівесник» (Тернопіль)1:01:0 ......3:03005-091
4«Гермес»0:20:20:3...... 0030-704
Центрально – західна конференція група «C»

1.   «ВДАУ-НИВА» - Державний аграрний університет м. Вінниця (ректор – Середа П.П.);

    2.   «БДАУ-Рось» - аграрний університет м. Біла Церква (ректор – Баранівський М.М.);

    3.   «МАУП» - Міжрегіональна академія управління персоналу м. Київ (президент – Щокін Г.В.).

        

ІІI тур 6 травня 2006 р,  м. Київ ,стадіон РВУФК

«МАУП» - «БДАУ – Рось» 1:1

№ п/пКоманди123ВНПМ’ячіОчкиМісце
1ВДАУ-НИВА......0:21:1 0 1  1  1-113
2«БДАУ – Рось»2:0 ......1:1 1103-141
3МАУП1:11:1 ......0202-222
Турнірні таблиці інших конференцій

Центральна конференція група «B»

1.   «НАДПСУ» - Національна академія державної податкової служби України м. Ірпінь (ректор – Загорський В.П.);

2.   «Політехнік» (КПІ) – Національний технічний університет України м. Київ (ректор – Згуровський М.З.);

3.   «Легкпром» - Університет технології та дизайну м. Київ (ректор – Волков О.І.);

4.   «Меркурій (Київ)» - Київський національний торгівельно-економічний університет м. Київ (ректор - Мазаракі А.А.).

№ п/пКоманди1234ВНПМ’ячіОчкиМісце
1НАДПСУ ......0:1 / 0:01:02:1 2113-27    1
2Політехнік1:0 / 0:0......1:10:0 1302-162
3Легкпром0:11:1...... 0111-213
4Меркурій – Київ1:20:0 ...... 0111-213
Південно – східна конференція група «D»

1. «Юнга - Морська академія» м. Одеса (ректор – Міюсов М.В.);

2. «Техуніверситет» - Національний технічний університет м. Кіровоград (ректор – Черновол М.І.);

3. «ДДУУ» - Державний університет управління м. Донецьк (ректор – Поважний С.Ф.).

№ п/пКоманди123ВНПМ’ячіОчкиМісце
1Юнга - Морська академія......0:4 / 0:00:00210-422
2Техуніверситет 4:0 / 0:0...... 1104-041
3ДДУУ0:0 ......0100-013
Источник: Прес-служба Студентської футбольної ліги
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация