Відбулося жеребкування IX Кубку регіонів УЄФА 2014/15
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
http://spainfoot2.ru/ | http://topclub31.ru/ | http://topclub37.ru/ | http://copycenter-format.ru/
За підсумками жеребкування, яке проводив голова комітету УЄФА по аматорськогому та дитячо-юнацькому футболу Джим Бойс, нашими суперниками стали представники Іспанії, Молдови та Північної Ірландії. Турнір відбудеться 23-27 вересня 2014 року у Молдові (Група 5).

Терміни проведення та склади інших турнірів:

Попередній етап:
Група А (23-27 липня): Уельс, Естонія*, Казахстан, Швеція

Група B (15-19 червня): Словенія*, Греція, Сан-Марино, Шотландія

Відбірний етап:
Група 1 (терміни не визначені): Азербайджан, Хорватія*, Латвія, переможець групи А

Група 2 (терміни та господарі не визначені): Німеччина, Словакія, Англія, переможець групи В

Група 3 (25-29 вересня): Сербія*, Болгарія, Швейцарія, Чехія

Група 4 (20-24 жовтня): Ірландія, Угорщина*, Литва, Ізраїль

Група 6 (1-5 жовтня): Туреччина, Росія, Мальта*, Фінляндія

Группа 7 (25-29 вересня): Італія, Португалія, Боснія и Герцеговина*, Білорусь

Група 8 (13-17 жовтня): Румунія, Польща*, Франція, Македонія
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация