Студентська футбольна ліга України. 14– й Тур
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
http://railfoto.ru/
Група «А»

Буревісник К – Факел ІФНТУНГ – 0:4

Мегу-Штурм – Університет – 1:1

Сокіл-Скляр – Аркс Легпром – 3:0

Буревісник Т - вихідний

ІВНПМО
1. МАУП (Київ)1291245-828
2. ГУЗІДМУ-Спартак (Запоріжжя)1291219-528
3. Рятівник (Черкаси)1283119-627
4. Техуніверситет (Кіровоград)1243516-1515
5. НАДПСУ (Ірпінь)1234516-2013
6. Меркурій (Київ)1211105-304
7. Юнга-Морська академія (Одеса)1211107-454
Група «В»

Юнга-морська академія – Рятівник – 0:4

ГУЗІДМУ Спартак – МАУП – 1:0

Меркурій – НАДПСУ – 1:5

Техуніверситет – вихідний

 ІВН ПМО
1. Факел-ІФНТУНГ (Івано-Франк.)1283125-627
2. Буревісник (Терноп.)1282228-1226
3. Аркс-Легпром (Київ)1252518-1617
4. Університет (Чернівці)1243511-1115
5. Мегу-Штурм (Рівне)1242610-1714
6. Сокіл – Скляр (Бережани)1231811-1710
7. Буревісник (Кам’янець-Под)1231814-3710
У фінальній частині змагань приймуть участь:

Факел ІФНТУНГ, Буревісник Тернопіль, МАУП Київ, ГУЗІДМУ – Спартак Запоріжжя. Ігри відбудуться у м. Івано-Франківськ з 28 по 30 травня 2007р
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация