Склад груп Чемпіонату ААФУ 2014
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
http://transit-autoz.ru/
Склад груп чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2014 року

Група 1

1. «Збруч» (Волочиськ Хмельницької обл.)
2. ОДЕК (Оржів Рівненського р-ну Рівненської обл.)
3. «Рух» (Винники Личаківського р-ну м. Львова)
4. «Поділля» (Хмельницький)
5. ФК «Вінниця»
6. «Маяк» (Сарни Рівненської обл.)

І тур (30.04, середа)
1. «Збруч» – «Маяк» – 4.06    
2. ОДЕК – ФК «Вінниця»      
3. «Рух» – «Поділля»       


Група 2

1. «Зоря» (Білозірʼя Черкаського р-ну Черкаської обл.)
2.«Ретро» (Ватутіне Черкаської обл.)
3.«Єдність» (Плиски Борзнянського р-ну Чернігівської обл.)
4.«Колос» (Ковалівка Васильківського р-ну Київської обл.)
5.«Легіон» (Житомир)
6.«Авангард» (Корюківка Чернігівської обл.)

І тур (30.04, середа)
1. «Зоря» – «Авангард» – 4.06
2. «Ретро» – «Легіон»
3. «Єдність» – «Колос»


Група 3

1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського р-ну Дніпропетровської обл.)
3. «УСК-Рубін» (Донецьк)
4. АФ «Пʼятихатська» (Володимирівка Петрівського р-ну Кіровоградської обл.)
5. «Олімпік» (Кіровоград)


І тур (30.04, середа)
1. «ВПК-Агро» – «Олімпік»        
2. «УСК-Рубін» – АФ «Пʼятихатська»       


Група 4

1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського р-ну Одеської обл.)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знамʼянського р-ну Кіровоградської обл.)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького р-ну Херсонської обл.)


І тур (30.04, середа) 
1. «Балкани» – «Мир» – 4.06 
2. «Варварівка» – «Буревісник» 

Примітки:

4.06 – резервний день

Матчі останнього туру повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год.
До фінальної частини виходять команди, які посядуть 1, 2 місця

Повний календар чемпіонату буде розміщений у відповідному розділі сайту.

Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация