ЛУКАС (м. Кременчук) 1:4 (1:3) ЛОКОМОТИВ (м. Харків)

Дата і час проведення:  20.09.2014. 14.00

Місце проведення: м. Кременчук, СК "Політехник"

Арбітри матчу:  Гора Г. (Київ), Єщенко С. (Київська обл..)

Склад команди: 1. Прихожий Сергій, 12. Іванченко Богдан – 5. Тарасенко Антон, 6. Данилейко Євгеній, 7. Заворотний Ярослав, 8. Крупін Максим, 9. Кулька Максим, 10. Леміш Євген, 11. Цвелих Валентин, 17. Маньківській Андрій, 20. Лапа Сергій, 21. Рибак Тарас, 22. Доманський Анатолій, 30. Махно Іван

Тренер команди: Валентин Валентинович Цвєлих

Локомотив

Склад команди: 1. Литвиненко Дмитро, 2. Іваняк Євген – 4. Федорченко Дмитро, 5. Білоцерківець Микола, 7. Журба Сергій, 8. Рогачов Євген, 9. Бессалов Максим, 10. Сорокін Дмитро, 11. Овсяніков Денис, 13. Сорокін Олександр, 14. Бондар Дмитро, 16. Чеканов Олексій, 17. Шамлі Дмитро, 20. Кісельов Віталій, 23. Клочко Євген, 32. Шпигарь Микита, 78. Клочко Дмитро

Головний тренер: Євген Семенович Ривкін

Голи: Євген Леміш (9) - Дмитро Бондар (9), Євген Рогачов (17, 19), Сергій Журба (34)

Попередження: Євген Леміш (22). Тарас Рибак (40)

0       Червоні картки    0

Домашній майданчик, гарні, віддані вболівальники, невтомна праця над своїми помилками (а точніше над реалізацією гольових моментів) – все це мало допомогти «Лукасу» у боротьбі з чемпіоном. І варто відзначити – допомагало. До певного часу….  Пропустивши в середині першого тайму, господарі вже через декілька секунд відновили паритет у зустрічі, але на цьому їхні гольові подвиги завершились і на авансцену вийшов Євген Рогачов, який встиг оформити дубль ще до перерви, збільшивши відрив від суперників. У другій половині білі провели ще один м’яч, який і став заключним у зустрічі. А що «Лукас»? Наче й атакували червоні непогано, і м’ячем володіли довше, і гольових моментів створили багато. Та є одна проблема – гравці «Локомотиву» зіграли ефективніше…. Більш детальний звіт матчу читайте на http://fc.lukas.com.ua/index.php/novosty

ПРИВАТ (м. Кривий Ріг) 2:7 (0:3)  КАРДИНАЛ (м. Рівне)

Місце проведення: Кривий Ріг, ГВУЗ КНУ

Арбітри матчу: Жиронкін Л. (Луганськ), Овчінніков І. (Сімферополь)

Приват

Склад команди: 1. Кожин Олександр,  88. Юдін Роман - 13. Бакум Роман, 8. Божко Денис, 14. Баклан Євгеній, 44. Гречка Роман, 94. Делятинський Дмитро, 22. Дєдунов Іван, 17. Грабюк Миколай, 20. Мазенко Олександр, 10. Острий Антон, 23. Кудь Антон, 5. Сторожук Микита, 11. Литвин Антон

Головний тренер: Олександр Дмитрович Юзик

Кардинал

Склад команди: 1. Дєнюжкін Віталій, Гурко Іван – 3. Кашуба Віталій, 4. Гарбарук Владислав, 5. Сондак Володимир, 7. Маринюк Мар'ян, 8. Танський Віталій, 10. Піддубний Сергій, 11. Кручок Володимир, 13. Ситник Дмитро, 17. Басич Олександр, 19. Фаренюк Артем, 23. Волянюк Михайло

Головний тренер: Сергій Олександрович Піддубний

Голи: Роман Бакум (25, 35 пн) - Євген Ланко (7, 39), Михайло Волянюк (12, 16, 27), Артем Фаренюк (36), Сергій Піддубний (38)

Попередження: Микита Сторожук (29) - Володимир Сондак (17), Володимир Кручок (24)

0       Червоні картки    1

Кардинал без особливих труднощів здолав своїх опонентів. Про без проблемність перемоги свідчить не тільки рахунок матчу, а й кількість ударів по воротах. Перевага у цьому компоненті у гостей двозначна. Не допомогла Привату й феноменальна гра голкіперів, які за матч зуміли двадцять разів! відвести загрозу від своїх воріт. Цікавий момент стався на 35 хвилині, коли автор хет-трику Михайло Волянюк лише ціною «фолу останньої надії» зумів зірвати перспективну атаку. От так от одним рухом можна перетворитись з героя матчу в автора червоної картки… хоча, тут варто згадати «подвиг» Луіса Суареса на Чемпіонаті Світу. Детальний огляд матчу читайте на http://mfcprivat.com.ua/category/bez-rubriki

ЕНЕРГІЯ (м. Львів) 3:2 (2:1)  ТИТАН-ЗОРЯ (м. Покровське)

Дата і час проведення:  20.09.2014. 13.00

Місце проведення: м. Львів, Палац спорту Галичина

Арбітри матчу:  Дребужан С. (Мукачеве), Кравцов П. (Рівне)

Склад команди: 1. Пітуля Андрій, 22. Кардаш Володимир – 3. Стефанків Богдан, 4. Струк Степан, 5. Федюк Андрій, 7. Грицина Микола, 9. Кордоба Роман, 10. Багряк Віталій, 11. Грицина Михайло, 12. Мірзаєв Руслан, 17. Павленко Максим, 18. Кузь Тарас

Головний тренер: Максим Павленко

Титан-Зоря

Склад команди: 1. Чичикало Валерій, 25. Васильченко Юрій – 3. Білоус Віталій, 4. Слободнюк Денис, 5. Лінник Максим, 7. Маржановський Олександр, 8. Соломка Віталій, 9. Макшанов Михайло, 11. Чеберяк Максим, 15. Ященко Владислав, 17. Петренко Андрій, 19. Кулик Едуард, 37. Чорний Микола, 91. Ментянник Дмитро

Головний тренер: Віталій Соломка

Голи: Роман Кордоба (1), Віталій Багряк (10), Михайло Грицина (26) – Грицовець (17), Микола Чорний (25)

Попередження: Віталій Багряк (30), Тарас Кузь (36) – Грицовець (20)

56%     Час володіння м'ячем  44%

40     Удари по воротам      30

20     Удари в ствір ворот    19

17     Сейви голкіперів    17

9       Кутові     2

2       Жовті картки         1

Активніше гру розпочали господарі поєдинку, результатом цього стали два голи у ворота “Титан-Зорі”. Окремо можна відзначити другий гол, коли Багряк ефектно зрізав п’ятою круглого у сітку. У другій половині першого тайму ініціативу перехопили гості. Вони майже зрівнялися по ударам у бік ворот, тим паче один з пострілів виявився гольовим.  В другому таймі обидві команди вирішили зробити ставку на швидкі контратаки.  Одна з них завершилася м’ячем “титанівця” Чорного, який метрів з семи пробив повз Кардаша. Щоправда, за хвилину Михайло Грицина першим зорієнтувався у карному майданчику після пасу Павленка і  проштовхнув шкіряного у ворота. Кінцівка матчу була, як то кажуть “на тоненького”: господарі були задоволені рахунком і усіма силами оборонялися, проте не забували і гостро контратакувати, гості хотіли забити свій рятівний м'яч, але сьогодні їм це не вдалося. Фінальна сирена зафіксувала важку перемогу «Енергії» з рахунком 3:2. Більш детальний звіт матчу читайте на http://www.energia.lviv.ua/news

УРАГАН (м. Івано-Франківськ) 0:4 (0:1)  ЛТК (м. Луганськ)

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, Коледж фізичного виховання

Арбітри матчу:  Чубінський М. (Київ), Лютий А. (Львів)

Склад команди: 1. Біров Віталій, 12. Колток Роман – 4. Кіндратів Роман, 8. Рудавець Тарас, 9. Зварич Михайло, 10. Баланик Василь, 11. Горпинич Роман, 13. Пелех Марян, 15. Цілик Андрій, 19. Горбатий Юліан, 20. Корсун Ігор, 27. Боргун Орест, 89. Миколюк Павло, 92. Ковельський Юрій,  94. Лясковський Антон

Головний тренер: Іван Васильович Скіцко

ЛТК

Склад команди: 1. Ільків Петро, 21. Савенко Юрій, 12. Бакинський Ілля  – 2. Мороховець Артем, 3. Зеленкевич Денис, 4. Кожем'яка В'ячеслав, 5. Миленький Анатолій, 6. Лазикін Микита, 8. Литвинов Максим, 9. Карбула Олександр, 10. Кутоленко Сергій, 11. Лисенко Андрій, 13. Мануйленко Максим, 17. Дзюба Віталій, 18. Цапов Роман

Головний тренер: Роман Миколайович Ковальчик

Голи: Віталій Дзюба (15, з пенальті), В’ячеслав Кожемяка (25), Юрій Савенко (38, 40)

Попередження: Віталій Біров (15) – Максим Мануйленко (25)

58%     Час володіння м'ячем  42%

38     Удари по воротам      26

20     Удари в ствір ворот    10

6       Сейви голкіперів     20

6       Кутові     2

1       Жовті картки         1

ЛТК не втратив можливості залишитись лідером турнірної таблиці. Хоча по ходу гри здавалось, що фундамент для цього гравці Урагану ось-ось почнуть будувати, особливо в першому таймі. Та все ж таки клас взяв своє, хоча на майданчику зустрічались дві наймолодші команди Екстра-ліги. Гравці ЛТК поступово прибрали ініціативу до своїх ніг і ще в першому таймі змогли засмутити вболівальників на трибунах Ураган-арени, 6-метровий впевнено реалізував Дзюба. В перерві Іван Скіцко зміг достукатись до своїх підопічних, ті одразу після стартового сигналу арбітрів заграли активніше, але луганчани таки не забули прихопити з собою до Івано-Франківська натхнення і саме завдяки йому довели матч до впевненої перемоги. Особливо постарався Юрій Савенко, голкіпер телефоністів, на рахунку якого дубль. Більш детальний огляд матчу читайте на http://uragan.if.ua

СПОРТЛІДЕР+ (м. Хмельницький) 2:1 (0:0)  СумДУ (м. Суми)

Дата і час проведення:  20.09.2014. 13.30

Місце проведення: м. Хмельницький, спорткомплекс УМВС

Арбітри матчу:  Іванов О. (Дніпропетровськ), Кіндій Б. (Львів)

Спортлідер+

Склад команди: 1. Тимощук Богдан, 23. Лисенко Максим -  5. Михайленко Дмитро, 21. Фетько Олексій, 7. Калуков Дмитро, 20. Засенко Андрій, 8. Копко Андрій, 11. Педяш Олександр, 13. Шеремета Руслан, 15. Мартинюк Дмитро, 25. Удовиченко Володимир, 19. Власович Валерій, 10. Рибак Сергій, 6. Чуднов Андрій

Головний тренер: Віктор Іванович Мглинець

СумДУ

Склад команди: 20. Хавренко Олег, 16. Кириленко Віктор – 2. Ніколенко Артем, 3. Шаповал Роман 4. Бурдюг Андрій, 5. Мороз Євген, 6. Будко Денис, 7. Саєнко Володимир, 8. Таран Роман, 9. Ганжа Максим, 10. Мисловський Максим, 11. Смоляк Станіслав, 12. Сітнер Нікіта, 13. Зеленський Роман, 14. Довгополов Денис, 15. Петраков Євгеній, , 23. Сорока Костянтин, 24. Калашник Ярослав, 25. Чухненко Володимир, 27. Прощенко Роман

Головний тренер: Сергій Миколайович Пєсоцький

Голи: Фетько Олексій (22), Рибак Сергій (30) – Ганжа Максим (30)

Попередження: Зеленський Роман (29), Ніколенко Артем (30), Чухненко Володимир (34)

53%     Час володіння м'ячем  47%

43     Удари по воротам      14

9       Удари в ствір ворот    7

6       Сейви голкіперів     7

9       Кутові     3

0       Жовті картки         3

Матч між «Спортлідером» та «СумДУ» міг завершитися неочікувано. Щоправда, в першому таймі такою «неочікуваністю» й не пахло. Хмельничани буквально заганяли свого суперника, не давши йому пробити по їхнім воротам більше п’яти разів. Футболісти в синіх футболках лише спостерігали за тим, як господарі маневрували з м’ячем на чужій половині поля, і самовіддано відбивалися. Після перерви ситуація почала змінюватися, але не оразу. Спочатку «Спортлідеру», нарешті, посміхнулася удача у вигляді двох забитих м’ячів. Однак через тридцять секунд сумчани скоротили відставання, а потім вирівняли гру. В центрі поля точилася справжня боротьба, яка наприкінці матчу могла закінчитися зрівнянням цифр на табло. На щастя хмельничан, цього не сталося і вони таки отримали свої три очки. Детальний звіт матчу на http://sportlider.km.ua/category/news

Отож, лідери зберегли свої позиції, і уся боротьба ще попереду. В турнірній таблиці бачимо не дуже звичне місце Урагану, але це лише початок, щільність в середині пелетону висока, і команди розполіляють лише забиті-пропущені м"ячі. Остаточний підсумок туру "в цифрах" виглядає наступним чином: