4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)

2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
Четвертий тур виправдав усі очікування. Лідери здобули чергові перемоги, зафіксовано перші нічийні результати з початку чемпіонату (мабуть, три тури без нічиїх - рекорд!). Нажаль, через ураган, який пронісся над Україною на днях, а також деякі технічні проблеми не усі матчі вдалось подивитись у прямому ефірі, що вплинуло на ведення статистики. Але ми намагаємось зібрати для Вас найповніші дані про кожен матч, тому не полишайте нашого сайту, щоб дізнатись усе найцікавіше з четвертого туру головної першості України з футзалу - Екстра-ліги!

УВАГА! У зв'язку з проблемами при трансляції деяких матчів більш точні статистичні дані чекайте пізніше. Просимо вибачення за незручності.

Локомотив (м. Харків) 6:0 (2:0) СумДУ (м. Суми)

Дата і час проведення:  п’ятниця, 26.09.2014. 17.00

Місце проведення: м. Харків, СК "Ювілейний»

Арбітри матчу:  Я. Вовчок (Івано-Франківськ), О. Ночовний (Київ)

Локомотив: Литвиненко - Білоцерківець, Журба, О. Сорокін, Д. Сорокін - Федорченко, Рогачов, Бессалов, Овсянніков, Бондар, Кисельов, Є. Клочко, Д. Клочко - Іваняк

Головний тренер: Євген Семенович Ривкін

СумДУ: Хавренко - Бурдюг, Зеленський, Ганжа, Мороз - Шаповал, Саєнко, Смоляк, Сорока, Чухненко, Прощенко - Сітнер

Головний тренер: Сергій Миколайович Пєсоцький

Голи: Рогачов (9, 26), Бессалов (12), Білоцерківець (29), Овсянніков (32), Є. Клочко (37)

0  Вилучення  1

Локомотив здобув впевнену перемогу. Крім того, підопічні Ривкіна змогли награти деякі комбінації перед стартом у Кубку УЄФА. Гості одразу зайняли вакантне місце другого номеру у матчі, і чекали свого шансу на контратаках, тим більше, що іншого варіанту Локомотив їм і не дав. Одразу стало зрозуміло, хто в СК "Ювілейний" господар, удари на ворота Хавренко посипались, як листя по осені. Благо, голкіпер сумчан був цього вечора максимально сконцентрований і не давав своєю впевненою грою можливості зробити рахунок зовсім нескромним. Додало трудношщів гостім і вилучення Сороки, який умудрився заробити другу жовту картку... не відійшовши на 5 метрів при вводі ауту. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0, що явно не задовільняло головного тренера господарів, тому у другій половині гравці Локомотиву були ще більш злими і агресивними (у спортивному розумінні цих епітетів). Після 0:5 для своєї команди тренер сумчан випустив на майданчик Зеленського замість Хавренко, чим скористався Клочко-молодший, вразивши порожні ворота після обрізки. Мали нагоду і СумДУ оформити гол, але Бурдюг не поцілив у порожні ворота, коли за для втримання рахунку і в тренувальних цілях Локомотив почав розігрувати зайвого. 6:0, впевнена перемога чемпіона.

Відеоогляд матчу дивіться тут

Текстовий огляд матчу читайте тут

Лукас (м. Кременчук) 7:4 (4:3) Приват (Кривий Ріг)

Дата і час проведення: субота, 26.09.2014. 14.00

Місце проведення: м. Кременчук, СК "Політехнік"

Арбітри матчу: Р. Проць (м. Дрогобич), О. Білащенко (м. Чернігів)

Лукас: Прихожий (Іванченко, 34) - Рибак, Леміш, Заворотній, Тарасенко - Крупін, Кулька, Доманський, Цвєлих, Данилейко, Лапа, Махно, Маньківський.

Головний тренер: Валентин Цвєлих

Приват: Кожин - Кудь, Делятинський, Бакум, Горло - Дєдунов, Мазенко, Баклан, Божко, Грабюк, Старожук - Юдін

Головний тренер: Олександр Юзик

Голи: Заворотний (3, 9), Цвєлих (12, 19, 25), Кулька (26), Доманський (26) - Мазенко (11), Божко (18), Бакум (19), Кудь (40)

Попередження: Крупін (19), Маньківський (36), Махно (36) - Делятинський (20), Бакум (22)

0  Вилучення  0

Приват, як не пручався, не створив Лукасу великих труднощів. Хоча, перший тайм виявився досить напруженим, господарі виграли його з різницею лише в один м'яч. А от на другу половину підопічних Юзика не вистачило, Лукас повністю перехопив ініцітиву і систематичними обстрілами не давав спокою голкіперові Привату. Гості мали хороші шанси на контратаках, але Валентин Цвєлих зробив правильні висновки з першого тайму і не дозволив більше опонентам забивати м'ячі у відповідь. Лише за 20 секунд до кінця Приват спромігся на єдиний влучний постріл у другому таймі, щоправда, цього не вистачило для глобального успіху команди. Дублем у новій команді відзначився Заворотній, а граючий тренер господарів Цвєлих довів, що досвід і гольове чуття - речі, які з роками стають лише кращими, як хороше вино. Завдяки звитязі Лукас обходить в турнірній таблиці Ураган та Титан-Зорю, а Приват поки що не може похвалитись набраними очками.

Текстовий огляд читайте  тут

ЛТК (м. Луганськ) 3:1 (1:0) Спортлідер+ (м. Хмельницький)

Дата і час проведення:  субота, 26.09.2014. 12.00

Місце проведення: м. Суми, Оздоровчо-спортивний комплекс ДВНЗ УАБС НБУ

Арбітри матчу: І. Кравченко (м. Суми), Є. Диннік (м. Харків)

ЛТК: Савенко - Лазикін, Дзюба, Лисенко, Мануйленко – Зеленкевич, Миленький, Цапов, Кожемяка – Литвинов

Головний тренер: Роман Ковальчик

Спортлідер+: Лисенко – Калуков, Рибак, Власович, Фетько – Михайленко, Чуднов, Педяш, Засенко – Копко

Головний тренер: Віктор Мглинець

Голи: Цапов (14), Мануйленко (28), Миленький (40) - Фетько (23)

Попередження: не було - Власович (19)

Гості з Хмельницького покладали дуже великі сподівання на цей поєдинок. Все ж Спортлідер на даний момент є більш досвідченою командою, яка у міжсезоння показала, що буде боротися лише за найвищі місця. Та ЛТК не дарма зараз поділяє першу сходинку з діючим чемпіоном - молода, амбітна команда має свій стиль гри, який приносить результат, і до якого поки що не призвичаївся жоден суперник луганчан. Спортлідер у цьому матчі теж грав у свою звичну гру - атакуючий футзал з великою кількістю ударів по воротам. Дана тактика також є фірмовою для Спортлідера часів Віктора Мглинця, але сьогодні захист переграв атаку. Гості повністю переграли ЛТК в першому таймі, притиснувши їх до своїх воріт, але сфера вперто не хотіла проходити у ворота Савенка. А от ЛТК використали одну з небагатьох можливостей, Цапов опинився в потрібному місці в потрібний час. У другій половині малюнок гри мало змінився, та це і не прогнозувалось. ЛТК знову зміг вдало відзахищатись і показав, що з реалізацією у команди все гаразд. А от Спортлідер може з упевненістю писати скаргу на Пані Фортуну - сьогодні вона явно була у кольорах ЛТК...

Текстовий огляд матчу читайте тут і тут

Енергія (м. Львів) 2:2 (1:1) Кардинал-Рівне (м. Рівне)

Дата і час проведення:  субота, 26.09.2014. 13.00

Місце проведення: м. Львів, Палац спорту «Галичина»

Арбітри матчу:  Р. Лутій (м. Київ), С. Подворний (м. Хмельницький)

Енергія: Кардаш - Федюк, Кордоба, Кузь, Стефанків - Павленко, Мик. грицина, Мих. Грицина, Струк, Радевич - Пітуля

Головний тренер: Максим Павленко

Кардинал-Рівне: Дєнюжкін - Танський, Ланко, Басич, Маринюк - Піддубний, Кашуба, Кручок, Ситнік, Сондак, Фаренюк - Гурко

Головний тренер: Сергій Піддубний

Голи: Мик. Грицина (4), Кузь (32) - Сондак (11), Маринюк (37)

3  Попередження  0

Матч четвертого туру між Енергією та Кардиналом мав відбутись в рівному, але через заміну паркету на домашньому майданчику Кардиналу в календар було внесено зміни. СК "Галичина" приймала цю пару команд першою. Слід сказати. що обидві команди в разі успіху обходили одна одну в турнірній таблиці, тому мотивація у кожного колективу була ще та. Гра була схожа на гойдалки, ініціатива переходила від одної команди до іншої, щоправда, з невеликою перевагою господарів. Вони й забили першими, змусивши Кардинал активізувати свої дії біля воріт Кардаша. Але все ж стараннями Сондака перший тайм завершився з нічийним результатом. Другий тайм вийшов не меньш напруженим, що відобразилось на кінцевому рахунку - знову Енергія забила першою, і знову Кардинал відігрався. Хорошу гру провів голкіпер гостей Дєнюжкін, не раз рятувавший своїх партнерів від голу.

Титан-Зоря (м. Покровське) 2:2 (0:1) Ураган (м. Івано-Франківськ)

Дата і час проведення:  субота, 26.09.2014. 12.30

Місце проведення: м. Покровське, СК Юність

Арбітри матчу:  І. Якимишин (Львів), О. Кухар (м. Кривий Ріг)

Титан-Зоря: Чичикало - Білоус, Слободнюк, Лінник, Маржановський, Петренко, Макшанов, Кулик, Чорний, Ментянник, Грицовець.

Головний тренер: Віталій Соломка

Ураган: Біров - Кіндратів, Сімка, Зварич, Горбатий - Баланик, Корсун, Боргун, Лясковський - Рудавець, Пелех, Ковельський

Головний тренер: Іван Скіцко

Голи: Ментанник (28), Слободнюк (32) - Сімка (8), Боргун (23)

Попередження: Білоус - Кіндратів, Корсун, Біров, Зварич

У дуже напруженому поєдинку суперники розійшлися бойовою нічиєю. У першому таймі гості практично повністю переграли підопічних Віталія Соломки. Крім того голу, який Урагану вдалося забити у першій двадцятихвилинці, вони мали ще багато небезпечних моментів. Другий тайм перевернув гру з ніг на голову, хоча почався він для нашої команди невдало - на початку тайму швидко пропустили гол. Після цього господарі притисли гостей до їхніх воріт і натхненно атакували. Як результат, гості за 10 хвилин до кінця матчу заробили 5 фолів і були змушені дуже обережно грати. Титану вдалося зрівняти рахунок, а наприкінці поєдинку команда з Покровського і зовсім могла вийти уперед - Валерій Грицовець виконав 10-метровий, але голкіпер виручив Ураган, на добиванні ж м'яч полетів вище воріт. Останні 2 хвилини матчу пройшли в атаках господарів, але Ураган вистояв. У підсумку, бойова нічия 2: 2.