Кубок України серед аматорів 2014. Результати попереднього етапу змагань
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
http://zelmol.ru/

Попередній етап

20 серпня (середа). Матчі-відповіді


«Збруч» (Волочиськ Хмельницької обл.) — «Зарінок» (Тисовець Чернівецької обл.) 1-1 (1-1)
(Юрчак, 11 — Солом’ян, 36)
100 глядачів Стадіон «Юність» (Збруч)
Перший матч — 3:0

«Авангард» (Новоград-Волинський Житомирської обл.) — ФК «Малинськ» (Рівненська обл.) 2-1 (0-0)
(Іщук, 56; Костюк, 66 — Брикса, 86)
600 глядачів Стадіон «Авангард» (Новоград-Волинський)
Вилучення: Гергелюк, 35 (М), фол останньої надії
Перший матч — 1:1

«Олімпік» (Петриківка Дніпропетровської обл.) — «Колос» (Зачепилівка Харківської обл.) 2-2 (0-1)
(Жуков, 79; Уліцький, 83 — Котенко, 23; Тарасенко, 62)
Жданов (К) на 82 не реалізував пенальті
200 глядачів Стадіон «Буревісник»(Дніпродзержинськ)
Перший матч — 1:0

«Арсенал-Київ» (Київ) — АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Кіровоградської обл.) 1-0 (0-0)
(Журба, 56)
Бриль (П) на 39 не реалізував пенальті.
800 глядачів Стадіон «Княжа Арена» (Щасливе)
Перший матч — 0:2

«Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.) — «ВПК-Агро» (Шевченківка Дніпропетровської обл.) 3-1 (0-1)
(Слабишев, 50; Запорожець, 80 з пен.; Прокопченко, 81 — Тарнов, 23)
Вилучення: Мухін,65 (В) повторне попередження
300 глядачів Стадіон «Таврія-Скіф» (Роздол)
Перший матч — 0:2

«Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ Рівненської обл.) — СК «Коростень» (Житомирська обл.) 1-1 (1-0)
(Федина 38 — Омелянчук, 63)
Вилучення: Белець, 45 (І), Тосіч, 90+1 (К), обоє повторне попередження.
300 глядачів Стадіон «Ізотоп» (Кузнецовськ)
Перший матч — 1:2

20 серпня (середа). Перший матч

ФК «Вінниця» — «Єдність» (Плиски Чернігівської обл.) 0-2 (0-1)
(Олексієнко, 44; 66)
Вилучення: Костюк, 45+1(В) небезпечна атака; Наконечний, 48 (Є) повторне попередження 
1100 глядачів Центральний міський стадіон
Матч-відповідь в цій парі відбудеться 27 вересня.

Виділені команди, які пробилися до наступного етапу змагань.
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация