Календар VII Чемпіонату України з міні футболу серед ВНЗ
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФУТБОЛЬНА АСОЦІАЦІЯ СТУДЕНТІВ

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

VII Чемпіонату України з міні футболу серед ВНЗ

Місце проведення: м. Черкаси

Час проведення: 11-16.02.2007р.

Кількість учасників: 12 команд

Попередні ігри:

4 групи по 3 команди (А, В, С, D)

№ п.п.група «А»група «В»група «С»група «D»
1.ДДФА м. Дн-скЧІПБ м. ЧеркасиНТУУ м. КиївСДУ м. Суми
2.ХНЕУ м. ХарківНПУ м. КиївНАДПСУ Київ. облАкадемія м. Донецьк
3.НУХТ м. КиївДПУ м. ДрогобичЧНУ м. ЧеркасиЧТУ м. Черкаси
I ігровий день 11.02.07p

Група «А» с-к – Будівельник

1.НУХТ – ХНЕУ – 13.30

ДДФА - вихідна

Урочисте відкриття змагань – 14.30

Група «В»

2.ДПУ – НПУ – 15.00

ЧІПБ - вихідна

Група «С»

3. ЧНУ – НАДПСУ – 16.00

НТУУ - вихідна

Група «D»

4.ЧТУ – Академія – 17.00

СДУ - вихідна

II ігровий день 12.02.07p

Група «А» с-к Будівельник

5.ХНЕУ – ДДФА – 12.00

НУХТ - вихідна

Група «В»

6.НПУ – ЧІПБ – 13.00

ДПУ - вихідна

Група «С»

7.НАДПСУ – НТУУ – 14.00

ЧНУ - вихідна

Група «D»

8.Академія – СДУ – 15.00

ЧТУ - вихідна

III ігровий день 13.02.07p

Група «А» с-к Будівельник

9.ДДФА – НУХТ – 12.00

ХНЕУ - вихідна

Группа «В»

10. ЧІПБ – ДПУ – 14.00

НПУ - вихідна

Группа «С»

11.НТУУ – ЧНУ – 15.00

НАДПСУ - вихідна

Група «D»

12.СДУ – ЧТУ – 16.00

Академія - вихідна

IV ігровий день 14.02.07р.

с-к Будівельник м. Черкаси

¼ фіналу

ПариЧас проведенняПари
“А” 1 «С» 2
“А” 2 «С» 1
ПариЧас проведенняПари
“В” 1 “D” 2
“В” 2 “D” 1
V ігровий день 15.02.07р

с-к Будівельник м. Черкаси

Переможений першої париЧас проведенняПереможений третьої пари
«___________» «___________»
другої пари четвертої пари
«___________» «___________»
Переможець першої париЧас проведенняПереможець третьої пари
«___________»«___________»
другої паричетвертої пари
«___________»«___________»
VI ігровий день 16.02.07р

с-к Будівельник м. Черкаси

матч за 7-8 місце -

матч за 5-6 місце -

матч за 3-4 місце -

матч за 1-2 місце -

Урочисте закриття турніру, нагородження переможців та призерів.
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация