IX Международный Фестиваль фан-футбола. Второй игровой день
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
http://topclub5.ru/ | http://english-c.ru/
Группа А
ФА Хелсгруп (Киев0:1Вега (Санкт-Петербург)
Moscow City FC (Москва)2:1Соборка (Одесса)
Соборка (Одесса)+:-Вега (Санкт-Петербург)
 ИВНПМО
Вега (Санкт-Петербург)32015-16
Moscow City FC (Москва)32016-56
Соборка (Одесса)31113-44
ФА Хелсгруп (Киев)30122-61
Группа B
Фан-клуб Карпаты (Львов)1:0Стена (Киев)
ИФК Спартак.org (Москва)+:-Фан-клуб Карпаты (Львов)
Стена (Киев)2:1СПК SoundPark (Санкт-Петербург)
 ИВНПМО
Фан-клуб Карпаты (Львов)32014-06
Стена (Киев)32014-26
ИФК Спартак.org (Москва)32012-36
СПК SoundPark (Санкт-Петербург)30032-70
Группа C
Оболонь (Киев)1:3Карелия (Петрозаводск)
Карелия (Петрозаводск)6:0ОБСИЛФ (Киев)
Фан-клуб Волынь (Луцк)5:1Фан-клуб Оболонь (Киев)
 ИВНПМО
Волынь (Луцк)330014-39
Карелия (Петрозаводск)320110-56
Оболонь (Киев)30124-101
ОБСИЛФ (Киев)30123-131
Группа D
ЗТ-2 RWS (Москва)4:2Дарница (Киев)
СКИФ (Киев)3:1Сборная Минской ЛФЛ
Дарница (Киев)3:4СКИФ (Киев)
 ИВНПМО
ЗТ-2 RWS (Москва)33009-49
СКИФ (Киев)32018-66
Сборная Минской ЛФЛ31024-63
Дарница (Киев)30035-100
Расписание матчей плей-офф:
25 августа 2007 года

Четвертьфиналы

Стадион «Старт», ул. Маршала Рыбалко, 28/4, ст. м. Лукьяновская

10:00 Вега (Санкт-Петербург) - Стена (Киев) (E)
11:30 Фан-клуб Карпаты (Львов) - Moscow City FC (Москва) (F)

Стадион ДВРЗ (ул. Алма-Атинская, 62)

10:00 Фан-клуб Волынь (Луцк) - СКИФ (Киев) (G) 
11:30 ЗТ-2 RWS (Москва) - Карелия (Петрозаводск) (H)

Полуфиналы

Стадион «Старт», ул. Маршала Рыбалко, 28/4, ст. м. Лукьяновская

14:00 E – G
16:30 F – H
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация
сайдинг