Гран-прі чемпіонату України з пляжного футболу. У фіналі – "Кремінь" та "Нова Ера"

Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
Фінальну пару третього Гран-прі чемпіонату України з пляжного футболу склали «Нова Ера» й «Кремінь». Кияни, котрі вдруге поспіль виступатимуть у вирішальному поєдинку етапу, здолали одеську «Глорію» – 5:2. А кременчужани, виявивши характер, перемогли суперників з іншого столичного клубу – «Плесо» (3:2).

«Нова Ера» – «Глорія» – 5:2

Переможцеві попереднього, кременчуцького, етапу протистояла амбіційна «Глорія». На м’яч киянина Корнійчука (5-а хвилина) відповів за дві хвилини Папіжук, реалізувавши пенальті. Втім, справжньої боротьби не вийшло – до 29-ї хвилини рахунок був уже 4:1 на користь «Нової Ери» (відзначилися Головін, Хорун і Рак). Обмін голами Дерюги (з пенальті) та Іллічова цікавий хіба що для статистиків – 5:2.

«Плесо» – «Кремінь» – 2:3 ( у дод. час.)

Це був саме той матч, що в ньому порядок б’є клас. «Плесо», здається, навіть недооцінило суперника, котрий намагався діяти від оборони. Відкрив рахунок гравець «Кременя» Нікітін (6-а хвилина). Втім, уже за хвилину відзначився лідер атак «Плеса» Мозговой, а на 14-й хвилині Вакуленко вивів киян уперед – 2:1. Вирішальною стала третя 12-хвилинка зустрічі: на 33-й і 35-й хвилинах своє вагоме слово сказав Диндіков – 2:3.

Розклад на неділю

У неділю, 7 липня, «Нова Ера» й «Кремінь» сперечатимуться за перше місце севастопольського Гран-прі. За третє місце поборються «Плесо» й «Глорія». За п’яте оденський «Марріон» та київський «Майндшер», за сьоме – господарі з ПФС та іллічівський «Старт».

Источник: Юрій Корзаченко, ФФУ