4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)

2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
15 серпня, студентська збірна України в півфіналі 24-ї Всесвітньої Універсіади, що проходить у Таїланді, перемогла команду господарів з рахунком 2:1, здобувши путівку до фіналу. 17 серпня в вирішальному двобої підопічні Володимира Лозинського зустрінуться з італійцями.

Автограф Запорожана

У першому таймі команди обмінялися голами. На влучний «постріл» форварда київського «Арсенала» Артема Старгородського таїландці відповіли результативною атакою, яку завершив Вутичай Татонг. Основний час добігав свого кінця, коли «синьо-жовті» завдали фатального для господарів удару.

Півзахисник бурштинського «Енергетика» Андрій Запорожан відзначився на третій доданій хвилині!

Чергове побачення з Італією

У п’ятницю, 17 серпня, наші співвітчизники зустрінуться в фіналі зі збірною Італії, яка напередодні в компенсований час взяла гору над канадцями – 2:1. Нагадаємо, що в груповому раунді турніру Україна обіграла апеннінців с тими самими 2:1.

Україна – Таїланді – 2:1 (Старгородський, 20, Запорожан, 90+3 – Татонг, 22).

Україна: Іконніков, Гребинський, Башлай, Монахов, Запоражан, Проневич, Войнаровський, Старгородський, Гордя (Бочкур, 86), Худоб’як (Шевчук, 60, Гунченко, 90+3), Луценко.