Дебют студентської футбольної ліги
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
Студентська футбольна ліга України розпочинає дебютний відбірний чемпіонат України з футболу серед вищих навчальних закладів, який стартує 14 квітня у кожному куточку країни. В заявочній кампанії взяло участь 16 університетів України, які розподілено за територіальним принципом - в кожній конференції по 4 команди. До фінальної частини з кожної групи виходять по дві команди.

А 12 кращих команд за підсумками нинішніх змагань з вересня 2006 року розпочнуть чемпіонат вищої ліги за формулою осінь - весна, інші команди сформують першу лігу чемпіонату, до якої ввійдуть 16 університетських команд. Особливістю чемпіонату стане те, що двоє кращих колективів братимуть участь у чемпіонаті Європи з футболу серед команд вищих навчальних закладів.

Як зазначив прес-службі ФФУ президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів України Віталій Пилипенко зазначені змагання покликані стати селекційним та підготовчим турніром до участі студентської збірної команди України у Всесвітній універсіаді, що відбудеться у таїландському місті Бангкок.

Календар відбірного турніру Чемпіонату України серед ВУЗів з футболу

Західна конференція група «А»

1.«ЧНУ» - Національний університет м. Чернівці;

2.«КПДУ» - Державний університет м. Кам’янець-Подільський ;

3.«ТДУ» - Державний університет м. Тернопіль;

4.«Меркурій» - торгово-економічний інститут м. Чернівці.

I тур 15-16 квітня 2006 р, м. Кам’янець-Подільський


Початок ігор по п’ятницям не раніше 16.00

1.КПДУ – Меркурій - 15 квітня 2006 р.

2.КПДУ – ЧНУ - 16 квітня 2006 р.

II тур 29-30 квітня 2006 р, м. Тернопіль

3.ТДУ – ЧНУ - 29 квітня 2006 р.

4.ТДУ – Меркурій – 30 квітня 2006 р.

III тур 7 травня 2006 р, м. Кам’янець-Подільський, м. Чернівці (ЧТЕІ)

5.КПДУ – ТДУ – 7 травня 2006 р.

6.Меркурій – ЧНУ – 7 травня 2006 р.

IV тур 13-14 травня 2006 р, м. Чернівці (ЧНУ)

7.Меркурій – КПДУ - 13 травня 2006 р.

8.ЧНУ – КПДУ – 14 травня 2006 р.

V тур 21 травня 2006 р., м Тернопіль, Чернівці (ЧТЕІ)

9.ТДУ – КПДУ – 21 травня 2006 р. м. Тернопіль

10.ЧНУ – Меркурій – 21 травня 2006 р. м. Чернівці

VI тур 27-28 травня Чернівці (ЧНУ)

11.ЧНУ – ТДУ – 27 травня 2006 р.

12.Меркурій – ТДУ – 28 травня 2006 р.

Центральна конференція група «B»

1.«НАДПСУ» - Національна академія державної податкової служби України м. Ірпінь;

2.«Політехнік» (КПІ) - м. Київ;

3.«Легкпром» - Університет технології та дизайну м. Київ;

4.«НАУ» - Національний аграрний університет м. Київ.

I тур 14-16 квітня 2006 р, стадіон м. Ірпіпь (Київська обл.)


Початок ігор по п’ятницям з 16.00

1.НАДПСУ – Політехнік (КПІ) – 14 квітня 2006 р.

2.Політехнік (КПІ) – Легкпром – 15 квітня 2006 р.

3.Легкпром – НАДПСУ – 16 квітня 2006 р.

II тур 28-30 квітня 2006 р, м. Київ (Політехнік)

4.Політехнік (КПІ) – НАУ – 28 квітня 2006 р.

5.НАУ – Легкпром – 29 квітня 2006 р.

6.Легкпром – Політехнік (КПІ) – 30 квітня 2006 р.

III тур 12-14 травня 2006 р м. Київ (Легкпром)

7.НАУ – Легкпром – 12 травня 2006 р.

8.НАУ – НАДПСУ – 13 травня 2006 р.

9.НАДПСУ – Легкпром – 14 травня 2006 р.

IV тур 26-28 травня 2006 р, м. Київ (НАУ)

10.НАУ – Політехнік – 26 травня 2006 р.

11.Політехнік – НАДПСУ – 27 травня 2006 р.

12.НАДПСУ – НАУ – 28 травня 2006 р.

Центрально – західна конференція група «C»

1.«ВДАУ-НИВА» - Державний аграрний університет м. Вінниця;

2.«РІСК» - Інститут слав’янознавства м. Рівне;

3.«НАУ» Б.Ц - аграрний університет м. Біла Церква;

4.«МАУП» - Міжрегіональна академія управління персоналу м. Київ.

I тур 14-16 квітня 2006 р, м. Вінниця


Початок ігор по п’ятницям не раніше: 16.00

1.ВДАУ - НИВА – МАУП – 14 квітня 2006 р.

2.МАУП – РІСК м. Рівне - 15 квітня 2006 р.

3.РІСК – ВДАУ-НИВА - 16 квітня 2006 р.

II тур 28-30 квітня 2006 р, м. Белая - Церков

4.НАУ Б.Ц. – РІСК – 28 квітня 2006 р.

5.РІСК – МАУП – 29 квітня 2006 р.

6.МАУП – НАУ Б.Ц. - 30 квітня 2006 р.

III тур 12-14 травня 2006 р, м. Рівне

7.РІСК – НАУ Б.Ц – 12 травня 2006 р.

8.НАУ Б.Ц. – ВДАУ - НИВА – 13 травня 2006 р.

9.ВДАУ - НИВА – РІСК - 14 травня 2006 р.

IV тур 26-28 травня 2006 р, м. Київ

10.МАУП – ВДАУ-НИВА – 26 травня 2006 р.

11.ВДАУ_НИВА – НАУ Б.Ц. – 27 травня 2006 р.

12.НАУ Б.Ц – МАУП – 28 травня 2006 р.

Південно – східна конференція група «D»

1.«Юнга - Морська академія» м. Одеса;

2.«Техуніверситет» - Національний технічний університет м. Кіровоград

3.«Пожежник» - Університет пожежної безпеки м. Черкаси;

4.«ДДУУ» - Державний університет управління м. Донецьк.

I тур 14-16 квітня 2006 р, м. Одеса


Початок ігор по п’ятницям з 16.00

1.Юнга-Морська академія – Пожежник – 14 квітня 2006 р.

2.Пожежник – Техуніверситет – 15 квітня 2006 р.

3.Техуніверситет – Юнга-Морська академія - 16 квітня 2006 р.

II тур 28-30 квітня 2006 р, м. Черкаси

4.Пожежник – ДДУУ – 28 квітня 2006 р.

5.ДДУУ – Юнга-Морська академія – 29 квітня 2006 р.

6.Юнга-Морська академія – Пожежник – 30 квітня 2006 р.

III тур 12-14 травня 2006 р, м. Донецьк

7.ДДУУ - Техуніверситет – 12 травня 2006 р.

8.Техуніверситет – Пожежник – 13 травня 2006 р.

9.Пожежник – ДДУУ - 14 травня 2006 р.

IV тур 26-28 травня 2006 р, м. Кіровоград

10.Техуніверситет – Юнга-Морська академія – 26 травня 2006 р.

11.Морська академія – ДДУУ – 27 травня 2006 р.

12.ДДУУ – Техуніверситет – 28 травня 2006 р.

Источник: ФФУ

Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация
гленцет