Чемпіонат України з футболу серед Вищих навчальних закладів
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
11 жовтня відбувся третій тур Шостого чемпіонату України з футболу серед Вищих навчальних закладів.

Змагання організовані Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів, Студентською футбольною лігою України та проходять за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У чемпіонаті приймають участь 15 команд, що поділені на 2 групи.

Фінальна частина чемпіонату відбудеться наприкінці червня у Києві. Команди-переможці турніру отримають почесне право представляти вітчизняний студентський футбол на міжнародних змаганнях.

Результати ігор і турнірні таблиці


Група «А»

«Факел-ІФТУНГ» (Івано-Франківськ) - «Легкпром» (Київ) 1:0

«МЕГУ-Штурм» (Рівне) - «Буревісник» (Кам’янець-Подільський) 1:2

«Університет» (Чернівці) - «Буревісник» (Тернопіль) 1:2

 НазваІВНПМО
1«Буревісник» (Тернопіль)33008-39
2«Факел-ІФНТУНГ» (Івано-Франківськ)22002-06
3«Сокіл-Скляр» (Бережани)21012-23
4«Буревісник» (Кам-Под.)21012-23
5«МЕГУ-Штурм» (Рівне)31025-73
6«Легкпром» (Київ)31022-43
7«Університет» (Чернівці)30031-40
Група «В»

«Рятівник» (Черкаси) - «НУДПСУ» (Ірпінь) 4:1

«Меркурій» (Київ) - «Академія» (Донецьк) 0:1

«ГУЗІДМУ-Спартак» (Запоріжжя) - «Юнга Морська академія» (Одеса) 1:0

«МАУП» (Київ) - «Техуніверситет» (Кіровоград) 3:1

 НазваІВНПМО
1«ГУЗІДМУ-Спартак» (Запоріжжя)33005-09
2«Рятівник» (Черкаси)22006-16
3«МАУП» (Київ)21104-24
4«Юнга-Морська академія» (Одеса)21012-23
5«Академія» (Донецьк)21011-23
6«Техуніверситет» (Кіровоград)31022-43
7«НУДПСУ» (Ірпінь)30122-81
8«Меркурій» (Київ)30031-40
Источник: Прес-служба Студентської футбольної ліги
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация