Чемпіонат України серед аматорів. Результати 2 туру
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)

    Груповий етап. 7.05 (середа)

Група 1

«Маяк» (Сарни, Рівненська обл.) — «Поділля» (Хмельницький) 2-0 (2-0)

(Оксинюк,1; Бриж, 29)

300 глядачів

«Рух» (Винники, Львівська обл.) — ФК «Вінниця» 3-0 (1-0)

(Дикий, 45, Кікоть, 51, Макар, 64)

250 глядачів

11.05 (неділя)
«Збруч» (Волочиськ, Хмельницька обл.) — ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)

Група 2

«Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.)—«Колос»(Ковалівка, Київська обл.) 0-1 (0-1)

(Ординський, 36)

300 глядачів

«Легіон» (Житомир) — «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.) 2-3 (1-3)

(Притуляк 4 з пен., Омелянчук,66 — Шорников, 13,33; Колесник,34 з пен.)

500 глядачів

6.05 (вівторок)
«Зоря» (Білозір’я, Черкаська обл.) — «Ретро» (Ватутіне, Черкаська обл.) — 0:0
На 86 хв. Листопад (З) не реалізував пенальті.
500 глядачів. 

Група 3

«Електроважмаш» (Харків) — «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) 2-0 (2-0)

(Єсип, 16; Співак, 24) На 68 хв. Гранкін (Е) не реалізував пенальті

Вилучення: Білик (ВПК)- фол останньої надії.

200 глядачів

Група 4

«Мир» (Горностаївка, Херсонська обл.) — «Варварівка» (Миколаїв) 2-1

(Зайцев, 30; Драголюк,87 — Рябцев,56)

«Торпедо» (Миколаїв) — «Балкани» (Зоря) 2-4 (1-1)

(Тормозов, 39; Камерцель, 64 — Полтавець, 14, 49, 72, 88)

Вилучення: Галстян (Т), 74, нецензурна лайка
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация