10-й тур Шостого чемпіонату України з футболу серед Вищих навчальних закладів
Разделы

Главная сайта
Паралимпийская сборная
Детская сборная
Юношеская сборная
Фанатский футбол
Студенческий футбол
Летняя универсиада
Молодежная сборная
Пляжный футбол
Аматорский футбол
Гостевая сайта
Написать авторам
Все новости сайта

   Любительская лига
   
Група 1
1. ОДЕК (Оржів Рівненського району Рівненської області)
2. «Рух» (Винники Личаківського району м. Львова)
3. «Поділля» (Хмельницький)
4. ФК «Вінниця»
5. «Маяк» (Сарни Рівненської області)

Група 2
1. «Зоря» (Білозір’я Черкаського району Черкаської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського району Чернігівської області)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області)
5. «Легіон»* (Житомир)
6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської області)

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області)
3. «УСК-Рубін»* (Донецьк)
4. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського району Одеської області)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове Знам’янського району Кіровоградської області)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області)
http://1sat-news.ru/ | http://svoi-site.ru/ | http://ligachamp.ru/ | http://runningnews.ru/
17 квітня відбувся десятий тур Шостого чемпіонату України з футболу серед Вищих навчальних закладів.

Змагання організовані Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів, Студентською футбольною лігою України та проходять за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У чемпіонаті приймають участь 14 команд, що поділені на 2 групи.

Фінальна частина чемпіонату відбудеться наприкінці червня. Команди-переможці турніру отримають почесне право представляти вітчизняний студентський футбол на міжнародних змаганнях.

Результати ігор і турнірні таблиці

Група «А»

Буревісник» (Державний університет, м. Кам’янець-Подільський) –

«МЕГУ-Штурм» (Міжнародний економіко-гуманітарний університет, м. Рівне)

2:0

«Буревісник» (Тернопільський національний педагогічний університет) –

«Університет» (Чернівецький національний університет)

2:1

«АРКС – Легкпром» (Київський університет технології та дизайну) –

«Факел-ІФНТУНГ» (Івано-Франківський університет нафти та газу)

1:1

«Сокіл-Скляр» (Бережанський агротехнічний інститут) - вихідний

 НазваІВНПМО
1«Буревісник» (Тернопіль)961217-919
2«Факел-ІФНТУНГ» (Івано-Франківськ)852115-417
3«Аркс-Легкпром» (Київ)942315-814
4«Університет» (Чернівці)93159-1010
5«МЕГУ-Штурм» (Рівне)93158-1410
6«Буревісник» (Кам’янець-Под.)830510-239
7«Сокіл-Скляр» (Бережани)82157-127
Група «В»

«Техуніверситет» (Кіровоградський національний технічний університет) -

«МАУП» (Міжрегіональна академія управління персоналом, м. Київ)

1:2

«Юнга – Морська академія» (Одеська морська академія) –

«ГУЗІДМУ-Спартак» (Гуманітарний університет Запорізького інституту державного та муніципального управління)

1:4

«НУДПСУ» (Національний університет державної податкової служби, м. Ірпінь) -

«Рятівник» (Черкаський інститут пожежної безпеки)

1:1

«Меркурій» (Київський національний торгівельно-економічний університет) –

вихідний

 НазваІВНПМО
1«МАУП» (Київ)971125-522
2«ГУЗІДМУ-Спартак» (Запоріжжя)861112-419
3 «Рятівник» (Черкаси)852112-517
4«Техуніверситет» (Кіровоград)831413-910
5«НУДПСУ» (Ірпінь)922510-188
6«Меркурій» (Київ)81163-144
7«Юнга-Морська академія» (Одеса)81076-273
Бомбардири:

Юрій Галюк («МАУП») - 6, Ігор Худобок («Факел-ІФТУНГ»), Тарас Чемерис «Техуніверситет») – по 5.

Источник: Прес-служба Студентської футбольної ліги
Разное





Яндекс.Метрика
Аматорский футбол Украины - новости, статьи, информация